Otel Sandalyeleri

ALICE Sandalye

ALICE Sandalye..

BELINDA Kolu Sandalye

BELINDA Kolu Sandalye..

BETA  Sandalye

BETA Sandalye

BETA  Sandalye..

DALYA Sandalye

DALYA Sandalye..

DALYA Wire Sandalye

DALYA Wire Sandalye..

LATA  Kollu Sandalye

LATA Kollu Sandalye

LATA  Kollu Sandalye..

MARINO Kollu Sandalye

MARINO Kollu Sandalye..

Özellikle yaz sezonlarında hayli hareketli günler geçiren oteller ve tatil beldeleri, insanların en çok bir arada bulunduğu, açık mekânlar da vakit geçirdiği yerlerin başında geliyor… Gelen konukları ağırlamak ve onları rahat ettirmek, her otel işletmecisinin veya görevli personelin öncelikli hedefi… Dolayısıyla konukların ağırlandığı, vakitlerini geçirdiği her alan da kullanılan eşyaların başında gelen sandalyelerin de, bu hedefe hizmet etmesi gerekir. İnsanlar neredeyse zamanının bir çoğun da sandalye kullanımına ihtiyaç duyar. Yemek yerken, bahçe de vakit geçirirken, bekleme salonlarında, kafeteryalar da, canlı müzik dinlemek için gittikleri bir otel eğlencesinde dahi sandalyeler vazgeçilmez kullanım eşyaları arasında bulunur.

Oteller de kullanılan sandalyelerin yaz mevsiminin de mecbur bıraktığı yoğun güneş ışınlarına karşı, solmayan ve çok fazla leke tutmayan malzemelerden imal edilmesi gerekir. Çünkü otel sandalyelerinin konforlu kullanımları kadar temizleme işlemleri de önemli oluyor işletme sahipleri için. Temiz ve nezih ortamlar da yemeklerini yemek, kitaplarını okumak veya bir şeyler izlemek, gelen konukların otel hakkındaki izlenimleri için de çok mühim. Oteller için üretilmiş sandalyelerinin bu yüzden ; dış mekanlara dayanıklı olmaları ve her türlü güneş ışınların da solma yapmama veya yağmur, kar gibi suya maruz kaldıklarında paslanmalara karşı kaplamalarının iyi olmaları gibi özelliklere sahip olmaları gerekir… Elit Sandalye tüm bu özellikler ışığında sandalye ve masa takımları imalatı ve ihracatı yapmakta olup, tüm mekânları şık tasarımlarıyla süslüyor!

Otel sandalyeleri, dış mekan sandalyeleri ve bahçe masa-sandalye takımların da, yılların tecrübesine sahip olan firmamız ; kaliteli ve estetik tasarımlarında sektörün öncü firmaları arasında yerini alıyor… Dış mekan sandalye kullanımında en iyi tercihlerden biri olan Elit Sandalye, tasarımlarına zerâfetin ve şıklığın yanın da, konfor ve kaliteli imâlatı eklemeyi de unutmuyor… Üstelik birbirinden cazip fiyatlarıyla kaliteyi çok daha ucuza satın alabilirsiniz!