Döşemeli Sandalye

DALYA Sandalye

DALYA Sandalye..

DALYA Wire Sandalye

DALYA Wire Sandalye..

DANILA Sandalye

DANILA Sandalye..

DANILA Wire Sandalye

DANILA Wire Sandalye..

ESTA  Kollu Sandalye

ESTA Kollu Sandalye

ESTA  Kollu Sandalye..

PADOVA Sandalye

PADOVA Sandalye..

PISA Sandalye

PISA Sandalye..

PISA Wire Sandalye

PISA Wire Sandalye..

Sandalye modellerinde bir çok başarılı tasarıma imza atan Elit Sandalye, döşemeli sandalye modelleri ile de sizlerle… Farklı tasarımları ve şık dekorasyonlarıyla dikkat çeken Elit Sandalye, döşemeli sandalyeler de birbirinden farklı modelleri kullanıcısına sunuyor… Döşemeli sandalyeler artık pek çok mekânın tercihi olduğu gibi, evler de vazgeçilmez kullanım eşyaları arasında yerini alıyor… Yemek odalarında kullanılan yemek masası & sandalye takımlarında, döşemeli sandalyeler büyük ilgi görüyor.

Gerek koltuk takımlarıyla uyumu gerekse de kolay deforme olmama özelliğiyle döşemeli sandalyeler çok tercih edilenler arasında… Tercihe göre sandalye ayakları metal veya ahşap olabiliyor. Döşeme sandalyeler de kumaş seçimi ve birbirinden farklı renk tercihi, ev dekorasyonlarında oldukça fazla tercih edilmesinin başka bir sebebi. Pek çok kişi yıpranmış, deforme olmuş sandalyelerini yenilemek amacıyla döşeme yolunu tercih etmektedir. Arzu edilen renk ve kumaşa göre döşemesi yapılan sandalyeler ile yepyeni bir görünüm elde ediyor…

Evlerin yanı sıra bâzı restoran, cafe sahiplerinin de tercihi ; döşemeli sandalyelerden yana oluyor… Gelen konuklarına sıcak ve samimi bir ortam hazırlamak isteyen işletme sahipleri ; derilerden, metallerden çok döşeme sandalyeleri tercih etmektedirler. Koltuk tarzı sandalye modellerinde çoğunlukla deriler ve döşemeler dikkati çeker ve tüm dekorasyon işlemleri buna göre yapılır. Restoranlar, cafeler, otellerin dışında da , ofis ve işyerlerinde de döşemeli sandalyeler oldukça kullanılmaktadır. İş ortamı ile uyumu ve iç mekân da kullanım özelliğiyle döşemeli sandalyeler, size ve yaşam alanınıza muhteşem bir uyum sağlayacaktır.